Haber

Çinli Kbvıp, Macaristan’da AB’nin İlk Pbcd Endüstrisi İttifakını Kurdu

BUDAPEŞTE, 20 Aralık (Xinhua) — Çin’in Şangay Kuaibu Yeni Enerji Teknolojisi (KBVIP) Pazartesi günü Macaristan’ın Budapeşte kentinde Avrupa Birliği’nin (AB) ilk PBCD’sinin (fotovoltaik, pil depolama güç istasyonu, yüksek güçlü şarj) olduğunu duyurdu ve pil teşhisi) bölüm ittifakını oluşturdu.

Macaristan’a PBCD ile entegre bir akıllı elektrik santrali çözümü getiren ilk Çinli yüksek teknoloji kuruluşu olarak, Macaristan PBCD Endüstri İttifakının oluşturulması, Macaristan’ın AB içinde bir PBCD ağı kurma konusunda başı çektiği anlamına geliyor.

KBVIP’in Macaristan temsilcisi Liu Zekun, ittifakın yeşil enerji endüstrisi politikalarını ve standartlarını desteklemeye kararlı olacağını ve Çin-AB elektrifikasyon işbirliğini sağlamlaştırmada değerli bir rol oynayacağını söyledi.

Endüstri ittifakının lansman töreninde KBVIP, yeni nesil elektrikli araç üstün şarj ağı ve sıfır karbonlu park hizmetleri için bir çözüm olan PBCD için “Sunnic” akıllı mikro şebeke sistemini de piyasaya sürdü.

KBVIP, Intretech Macaristan ile ilk PBCD pilot proje anlaşmasını 5 Ekim’de Budapeşte’de imzaladı ve bu, Macaristan’daki ilk denizaşırı PBCD projesinin lansmanını işaret ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu