Haber

Depremzede Merve’ye canlı yayın doğum günü sürprizi

– Depremzede Merve’ye canlı yayın doğum günü sürprizi

KÜTAHYA – 6 Şubat depreminin ardından 5,5 aydır ailesiyle Kütahya’da yaşayan depremzede Merve Köse’ye doğum günü sürprizi canlı yayınlandı.

Dumlupınar Üniversitesi yurtta kalan ve 9 yaşına giren Köse, Birlik Vakfı Başkanı Ali İhsan Özdemir’den kendisi için doğum günü kutlaması yapmasını istedi. Bir süre sonra rahatsızlanan Merve, tedavi için İzmir’e götürüldü. Başkan Özdemir, AK Parti Kütahya İl Başkanı Mustafa Önsay, AK Parti Kütahya Milletvekilleri İsmail Çağlar Bayırcı ve Mehmet Demir ile DPU Rektörü Prof. Dr. Kazım Uysal ve KSBU Rektörü Ahmet Tekin’in doğum günü kutlaması düzenledi.

Doğum günü pastasının mumları yakıldı ve Merve’nin annesi bir görüntü ile çağrıldı. Doğum günü pastası “İyi ki doğdun Merve” sloganlarıyla kesildi. Sürpriz doğum günü kutlamasıyla duygulanan Merve gözyaşlarını tutamadı.

Başkan Önsay ile milletvekilleri Demir ve Bayırcı, canlı yayında Merve’ye hediyeleri göstererek, Kütahya’ya geldiğinde kendisine hediye edeceklerini söylediler.

Birlik Vakfı Başkanı Ali İhsan Özdemir, “Çocuklar bizim geleceğimiz. Onlar için ne yapabiliriz? Daha önce tedavi için İzmir’e gitmişti. Kütahya İl Sağlık Müdürü Dr. Sertaş Erarslan’a kendisinin İzmir’e götürülmesindeki desteğinden dolayı teşekkür ediyorum. tedavi için.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu